Frida - 2 Chambres - Balcon

  • 54 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

2-pokojowy apartament Frida - 2 Chambres - Balcon Tuluza jest położony mniej niż 1 km od takich obiektów jak Kościół pielgrzymkowy St-Sernin, maksymalnie 10 min spacerem od stacji metro Compans-Caffarelli. Obiekt położony jest prawie 20 min pieszo od dworca kolejowego Toulouse-Matabiau i w małej odległości od przystanku autobusowego Leclerc.

W apartamencie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości są także prysznic.

Obiekt oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Apartament o powierzchni 54 m² leży w dzielnicy Toulouse City-Centre, 10 min jazdy od lotniska Toulouse–Blagnac. Ze względu na pierwszorzędną lokalizację apartamentu Frida - 2 Chambres - Balcon, Centrum kultury Espace EDF Bazacle znajduje się w nie więcej niż 550 metrach. Plac Place du Capitole jest w tylko 1,1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Frida - 2 Chambres - Balcon Tuluza
All In Relaxation
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

All In Relaxation

8.6
Świetny 8 opinii
232 m od nieruchomości
L'Eglantine - Proche Centre - Free Parking - Airbus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

L'Eglantine - Proche Centre - Free Parking - Airbus

6.3
Przyjemny 123 opinie
486 m od nieruchomości
USD 96 USD 86
za noc
Les Amidonniers
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Les Amidonniers

9.6
Wyjątkowy 17 opinii
602 m od nieruchomości
USD 106 USD 95
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Toulouse–Blagnac
    8 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Toulouse-Matabiau
    2,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji315550060890C
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Frida - 2 Chambres - Balcon oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Frida - 2 Chambres - Balcon dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Frida - 2 Chambres - Balcon akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Frida - 2 Chambres - Balcon nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Frida - 2 Chambres - Balcon jest kuchnia?
      W apartamencie Frida - 2 Chambres - Balcon goście mogą korzystać z wyposażonej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Toulouse–Blagnac
    8 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Toulouse-Matabiau
    2,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Frida - 2 Chambres - Balcon Tuluza

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij